Як відрізнити стильну жінку від звичайної?

Всі жінки хочуть виглядати красиво та стильно, але деяким вдається зачаровувати своїм стилем. Ми називаємо їх стильними жінками.

Читати далі
Вчитель. Що одягнути?

Чи памятаєш ти свою вчительку? Яка вона була, що вдягала? І саме головне чи захоплювалась ти нею, чи хотіла, як виростеш стати такою самою? Знаєте, мені пощастило! Моя вчителька з математики завжди виглядала стильно та модно, а водночас стандартам школи і професії.

Читати далі
ОСІННЯ БАЗА. ЯКІ РЕЧІ ОБРАТИ

Про базовий гардероб вже стільки розмов... але факт залишається фактом! Без бази дуже складно створювати стильні та цікаві образи.

Читати далі
Мода чи тренд? В чому різниця?

Ми багато говоримо про моду, тренди та стиль, а чи всі розуміють ці поняття і чим вони відрізняються один від одного? Давайте спробуємо розібратися.

Читати далі
ТОП-7 ідей для офісного гардеробу влітку

Що носити в офіс, коли за вікном 30-градусна спека?

Читати далі
Як змінити життя за допомогою одягу?

Ми - це не тільки те, що ми їмо, а ще й те, що одягаємо. А чи задумувалась ти, як одяг впливає на твоє життя чи настрій?

Читати далі
Біла сорочка - найвигідніша інвестиція у твій гардероб

Всі ми ще зі школи пам’ятаємо нудні поєднання: чорний низ - білий верх. Але сьогодні цей білий верх набирає зовсім іншого звучання. Власне, це ми тобі і доведемо.

Читати далі
Що носити навесні 2018 і як втілити тренди світових дизайнерів у повсякденний гардероб?

Мода - поняття дуже цікаве, швидкоплинне і часто з стилем мало дотичне. Але, щоб виглядати сучасно, в трендах потрібно розбиратися.

Читати далі