Біла сорочка - найвигідніша інвестиція у твій гардероб

Всі ми ще зі школи пам’ятаємо нудні поєднання: чорний низ - білий верх. Але сьогодні цей білий верх набирає зовсім іншого звучання. Власне, це ми тобі і доведемо.

Біла сорочка – цей атрибут одягу просто мусить бути в твоєму гардеробі, не залежно від твого стилю та способу життя. Ти запитаєш чому? Все дуже просто. Цю річ можна міксувати в будь-якому стилі не виходячи за рамки комфорту, а твої образи завжди будуть свіжими та модними. Напевне ти вже чула про базовий гардероб. Так от, проста біла сорочка є найуніверсальнішою і ньому. Тому, давай дізнаємось як правильно її обирати та стильно комбінувати з різним одягом.

Обираємо правильно

Сьогодні є просто безліч варіантів різноманітних блуз та сорочок. Вони різного крою, тканини та з різноманітним оздобленням. Як не помилитися та обрати найкращу?

Є три рекомендації, дотримуючись яких ти не помилишся з вибором:

  1. Сорочка має бути з 100% котону, та в жодному разі не повинна просвічуватись. Така тканина повинна бути м’якою і плавно лягати на тіло. І не забувай, що одягаючи натуральні тканини, наше тіло дихає, а це комфортно.
  2. Крій повинен бути прями, важливі атрибути – невеликий комірчик, та ґудзики вздовж всієї довжини планки.
  3. І не забувайте, що білий колір буває теж різним. Тому, завжди перед покупкою приміряйте та шукайте саме свою білу сорочку.

З чим носити?

Напевне немає таких речей з яким не можна було б заміксувати білу сорочку. Тому, жодних обмежень немає.

Елегантний стиль

Цей стиль в принципі не можливий без білої сорочки. Комбінації з спідницею-олівець, брюками, костюмами вже давно стали класикою.

Кежуал

Тут взагалі жодних правил! Сорочку можна комбінувати, як з джинсами так і брюками, кросівками, лоферами чи простими кедами.

Романтичний стиль

Так-так, головне правильно обрати «компаньйона» щоб зібрати повний образ. А також не забувай про аксесуари, які допоможуть зробити просту блузу більш жіночною та романтичною.