Класична клітинка

Як перестати боятися і почати носити?

Насправді, клітинка - це класичний принт. А це означає, що він поза трендами. Хоч останнім часом саме клітинка набуває все більшої популярності. 

І якщо у тебе ще немає такого елементу одягу, радимо його придбати. Адже саме клітинка допомагає урізноманітнювати ансамблі, додає ізюминки, а також здатна з легкістю виділяти свою власницю з натовпу.

Давай розберемося, як і з чим її носити. Отже: 

  1. Такий принт добре дивиться на цупкій тканині, яка тримає форму. Тому, більшість речей шиється для прохолодної пори року;

  2. Клітинка є універсальною. А це означає, що немає жодних обмежень у віці, фігурі та рості для тих, хто хоче її носити;

  3. Одяг в клітинку є ідеальною базою для створення образу в будь-якому стилі;  4. Обираючи варіант клітинки слід опиратися на свій тип фігури:
  • Струнким дівчатам пасує будь-який принт клітинки.
  • Власницям широких беред варто звернути увагу на фасон спідниці сонце або напівсонце (з акцентом на поясі): це дозволить візуально приховати їх.
  • Типу фігури «перевернутий трикутник» краще підійде А-подібний силует або спідниця з драпіруванням; 

Принт клітинка вже сам по собі є акцентом, тому обираючи доповнення до спідниці, головне - не вдягнути зайвого. Якщо ти не хочеш бути надто яскрава, обирай однотонний верх до спідниці. Це може бути один з кольорів принта.

Для сміливих модниць можна обрати спідницю в клітинку і принтований верх. Але пам’ятайте, ці принти мають бути різні за розміром!

Завжди ідеальним, проте більш банальним, буде базовий чорний гольф або светер (чорний пасує до всього).

Такий принт буде круто дивитися з шкіряною або джинсовою курточкою.

Ось такі прості, але дієві рекомендації від стилістів ZNANA.UA можуть значно урізноманітнити твій гардероб!