Як носити сірий колір?

Усі ми любимо сірий колір. Але як не бути сірою мишею, коли з приходом зими всі вдягають цей колір? Давайте розберемось, з чим його носити, щоб виглядати модно та стильно.

 

Сірий – це базовий колір, тому він може злегкістю поєднуватись з іншими кольорами, тому речі в цьому кольорі стають наче палочкою-виручалочкою.

Total look в сірому

Використовуйте різні відтінки сірого в одному образі. Це допоможе вам скоректувати фігуру (світлішими та темнішими відтінками) та зробити образ цікавішим.


Різні фактури

Старайтесь поєднувати різні фактури тканин: грубу в’язку, замш або шкіру поєдуйте з більш тонкими тканинами. Гра фактур зробить образ стильним.

Металік

Так, це теж сірий. Цей колір можна додавати до своїх луків як окремий вид одягу (наприклад, спідниця) або ж елементами (брошка, пояс).


Розбавляйте сірий

Якщо все ж душа бажає трішки кольору, «розбавте» сірий модними кольорами – винним, аквамаринним, синім. І не забувайте, що яскравими можуть бути як аксесуари, так і елементи одягу. Наприклад, total look + синій шарф, або ж total look + винного кольору ботфорди.

А ще сірий колір є справжньою класикою в діловому та офісному стилях (а вони є такими сьогодні популярними!). Сірий колір виражає спокій, стриманість, гідність та практичність тому, якщо ви досі вагаєтесь - одягайте сміло.