5 правил ідеального гардеробу

Сьогодні ми хотіли б поговорити про твій гардероб. Якщо сумніваєшся, що він раціональний - обов'язково читай до кінця!

Чи відповідає твій гардероб способу життя? Чи всі речі ти носиш? Чи завжди можеш комбінувати речі між собою? Чи відповідає ціна якості, чи дарують речі приємні емоції та, одним словом, чи раціональний він - твій гардероб?

Якщо хоч на одне питання відповідь «ні» - читай далі.

Нам здається, що кожна дівчина мріє саме про такий гардероб. От прокидаєшся ти вранці, відкриваєш шафу і відразу комбінуєш вдалий стильний look, який тобі пасує. Круто? Але не всі уявляють, як це зробити. Давай розберем головні правила створення раціонального гардеробу.

Гардероб повинен відповідати твоєму способу життя

Тобто, якщо ти працюєш в діловій сфері, тобі точно не потрібно 10 пар кросівок, а от 10 пар крутих туфель знадобиться. 

Гардероб повинен прикрашати і додавати впевненості

Для чого тобі речі, які не відповідають твоєму типу фігури або вже давно вийшли з моди. Вивчи себе. Підбери найвдаліші фасони та доповни базовий гардероб модними речами.

Правильне співвідношення речей

Раціональний гардероб - це коли можна з легкістю створювати різні цікаві комбінації. І не важливо 10 в тебе пар джинсів чи 3, якщо у тебе немає декілька різних топів чи блуз, нічого у тебе не вийде. Додаємо спідницю - і комбінацій стає більше. Це при умові, що всі топи і блузи поєднуються з джинсами і спідницею. Правильним буде співвідношення: на 1 одиницю поясного одягу (брюки, спідниця) 3-4 одиниці верху (топ, блуза)

Робіть ставку на базові речі

Ми, дівчата, дуже часто купуємо модні речі, вони нас просто манять. Але такі речі односезонні. Ми не говоримо що їх не повинно бути. Але краще для початку скласти гардероб базових речей, а вже потім доповнити їх новомодними та креативними.

Плануйте свій гардероб

Навчіться робити «розумні» покупки. Для цього перед походом в магазин обов’язково не тільки відкрийте шафу, але й напишіть список потрібних речей.

Сподіваємось, тобі були корисні наші поради, а якщо тобі щось не вдається зробити самостійно, ми завжди раді допомогти!