Поради стиліста: як поєднувати кольори в одязі

Який колір ти вдягаєш найчастіше? Напевне, це чорний, сірий і загалом усі темні кольори або наближені до них.

Чому? Найчастіше відповідь на це питання звучить так: «Я не вмію поєднувати кольори в одязі» або «Я боюся неправильно поєднати якісь кольорові речі і виглядати смішною».

Насправді, кольори – це такі примхливі штуки, які треба відчувати дуже тонко. Але базове їх поєднання – це точна наука. Тому давай розберемось, які комбінації існують:

 

Комплементарне поєднання

 

Дуже хитромудро звучить, але тут, насправді, все просто. Береш два кольори, які розміщуються протилежно один від одного на хроматичному колі і поєднуєш їх. Виглядає таке поєднання досить енергійно. І пам’ятай, що кольори можуть бути чистими, пастельними і затемненими. Тому варто обрати свою насиченість.

Тріада – поєднання трьох кольорів

Це поєднання трьох кольорів, які лежать на однаковій відстані один від одного (на хроматичному колі). Таке поєднання дасть досить високу контрастність навіть, якщо використовувати бліді і ненасичені кольори.

Споріднені кольори

Поєднання від двох до п’яти поряд розміщених кольорів. Таке поєднання виглядає спокійним і врівноваженим. Зараз все більше жінок надають перевагу саме такому вибору.

 

Звичайно, є багато варіантів, як комбінувати кольори. Я перелічила основні і ті, які ти точно зможеш застосовувати. І пам’ятай, що є кольори, які поєднуються з усіма, це: білий, чорний і сірий.

 

Сподіваюся, завтра ти вже не будеш боятися одягнути колір.

 

Стиліст, засновниця шоуруму Znana.ua

Юлія Остапчук