Поради стиліста: як правильно зберігати одяг

Часто одяг втрачає свій вигляд через неправильне зберігання, тому ми вирішили написати тобі кілька підказок, як краще організувати зберігання.

  • Найперше правило - готуй речі до «сезонної сплячки». А саме: переконайся в тому, що речі випрані та вичищені. В іншому випадку ти ризикуєш привести в непридатність не тільки цю річ, але і весь свій гардероб. Адже несвіжий одяг втрачає міцність, тліє і, головне, набуває неприємного запаху, який негайно поширюється на всі інші речі. Крім того, цей запах є “делікатесним” для молі, мурашок та інших комах.


  • Трикотажні речі на тривале зберігання складай після прання і провітрювання в поліетиленові мішки і акуратно поміщай на полиці
  • Довгі сукні та спідниці рекомендується підвішувати на вішаки з поперечиною для штанів, перекинувши через неї виріб. Тоді поділ сукні або спідниці не буде торкатися дна шафи, на якому часто збирається пил.


  • Спідниці краще вішай на гачки за петельки, які є на готових виробах з виворітного боку. Можна також підвісити спідницю, прищепивши її прищіпками на спеціальних вішалках. Пальта рекомендуємо зберігати на широких плечах контурної форми. 
  • І пам’ятай, що кожна річ повинна мати своє місце. Речі, які ти носиш часто краще розмістити ближче до дверцят, тоді не прийдеться перевертати усе в шафі. 

Ось такі нехитрі поради, які доможуть вберегти твої речі і подовжити їх життя.