Як відрізнити стильну жінку від звичайної?

Всі жінки хочуть виглядати красиво та стильно, але деяким вдається зачаровувати своїм стилем. Ми називаємо їх стильними жінками.


Вони особливі і ми наче й намагаємося вдягнутись так само: підібрати такі ж речі, прикраси… але часто у нас нічого не виходить. Було у тебе таке? В нас було! 
Ми вивели 5 основних правил стильної жінки. Прислухайтесь до них - і це буде перший крок до звання "стильна жінка"!

1.

Стильна жінка знає, що їй пасує, і завжди обирає правильні речі.
Отже, насамперед, необхідно чітко зрозуміти, що пасує саме твоїй фігурі, способу життя та бажанню. Для цього визнач тип фігури та підбери можливі варіанти, які підходять саме цьому типу.

2.

Вона розуміє, що гардероб повинен працювати на неї, тому «складаючи» його робить ставку на базові речі. Адже саме вони стануть полотном її майбутніх стильних образів.
Спочатку, сформуй список своїх базових речей. Нагадуємо, що базові речі повинні легко комбінуватися між собою. В кожної жінки такий комплект є індивідуальним, він залежить від: стилю, який вам подобається, способу життя, особистих вподобань…

3.

Жінки часто нехтують аксесуарами. Але тільки не вона! Стильна жінка знає силу аксесуарів і завжди їх використовує.
Саме вони можуть «оживити» навіть найнудніший образ. Тому підберіть декілька яскравих аксесуарів та комбінуючи їх навіть з базовим гардеробом створюйте незвичайні образи, які запам*ятовуються.

4.

Стиль – це не бренди і круті марки. Стильна жінка це добре розуміє і завжди обирає тільки ті речі, які відповідають її самовираженню та мають чудову якість незважаючи на брендовість.
Завжди повторюємо: можна бути стильною і не витрачати багато фінансів. Навчись комбінувати дорогі речі (наприклад, вкласти в якісну базову річ чи аксесуари, які будуть довго тобі служити – класичні сумки, сережки) і звичайні доступні речі (наприклад, супер трендовий одяг, який скоро вийде з моди).

5.

Макіяж. Стильна жінка розуміє, що "більше" не означає "краще". Тому, її макіяж завжди натуральний і підкреслює красиві риси обличчя.
Підбери засоби, які не виглядають на обличчі маскою, а просто корегують колір шкіри чи підкреслюють твою вилицю. Для щоденного макіяжу не потрібно наносити все і зразу: тон, пудру, тіні, нарощені вії, бордові губи… віддайте перевагу ВВкрему, легкому рум’янцю, одному шару туші та ніжному відтінку помади.

І завжди пам’ятай, що справжній стиль - це не тільки одяг…

Схожий одяг ти можеш знайти в шоурумі українських брендів ZNANA.UA

Автор статті Юлія Остапчук