Хочеш виглядати стильно?, Витрачати мінімум часу на шопінг?, Вибирати лише те що пасує тобі?

Давай вирішимо ці проблеми разом

Тобі потрібен особистий стиліст

Індивідуальні консультації у зручному для тебе місці 24/7

Чому саме тобі потрібен особистий стиліст?

Ти активна та самодостатня!

Усе змінюється і ти не стоїш на місці: постійно розвиваєшся, турбуєшся про сім’ю і будуєш кар’єру.

Коли бути стильною - вимога часу

Виглядати стильною у світі, де стрічають по одежі, - просто необхідно! А як при такому темпі життя встигати усе?

Забудь про години втомливого шопінгу!

Тепер не потрібно проводити увесь ранок в пошуках ідеального образу! Витрачай час на найважливіші справи, а про твій гардероб потурбується професіонал!

Що ти отримаєш?

Розбір гардеробу

Як говорить статистика, жінки регулярно носять лише 20% свого гардеробу. Ми допоможемо тобі проаналізувати образи, які уже в тебе є, та створити нові. Ти навіть не уявляєш, скільки комбінацій може побудувати професіонал! А ще ми підготуємо для тебе раціональний шопінг-лист, щоби наступні покупки точно не залишалися на полиці в шафі!

Побудова особистого лук-буку

Ми визначимо які фасони, кольори та моделі пасують саме тобі. Серед тисячі речей ми виберемо такі, в яких ти будеш виглядати неймовірно. А також побудуємо карту, яка легко підкаже що і як вибирати, щоб підтримувати індивідуальний стиль.

Шопінг зі стилістом

Купувати якісний, красивий та оптимальний по ціні одяг - ціле мистецтво. А зі стилістом шопінг перетворюється на справді корисний евент. Спробуй один раз і ти зрозумієш, що це не розкіш, а раціональне заощадження часу, витрат та нервів. Адже в результаті ти отримаєш саме ті речі, які формують твій стиль і залишаються актуальними не один сезон.

ПРИЄМНІ бонуси для наших клієнток

Допомога стиліста

Ми терміново підберемо тобі образ на подію, що от-от почнеться, запропонуємо декілька образів на вибір і можемо приїхати в будь-яку точку.

Онлайн супровід

Якщо тобі потрібно підібрати гармонійний лук і важлива порада стиліста - ми завжди на зв’язку 24/7. Також ми можемо підготувати для тебе шопінг-лист, якщо ти хочеш відправитися за покупками самостійно чи з подругами.

Виїзд на дім

Працюємо як в шоу-румі, так і на дому/в офісі замовника.

Твій стиліст - Юлія Остапчук

Привіт, мене звати Юлія. Я працюю у сфері краси уже 12 років, закінчила академію стилю і дизайну Андре Тана, маю досвід роботи стилістом на фешн-зйомках та стажування на телеканалі СТБ. Працювати особистим стилістом - найбільше задоволення в моєму житті! Ти готова до змін? Давай працювати над твоїм образом разом!